11.06.2024
Atrakcja Święta Solan 2024 - Wesołe Miasteczko
Atrakcja Święta Solan 2024 - Wesołe Miasteczko

Święto Solan 2024 zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Jedną z atrakcji będzie wesołe miasteczko, które przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych gości. Zapraszamy 14-16 czerwca.

W tym roku na odwiedzających czeka między innymi „Adrenalina Rozbójnik” – idealna propozycja dla miłośników mocnych wrażeń. Wesołe miasteczko będzie również wyposażone w „Euro-Bungee”, trampolinę z czterema stanowiskami, która umożliwi wykonanie efektownych skoków i akrobacji w powietrzu.

Najmłodsi goście będą mogli spędzić czas na dmuchanym placu zabaw „Princess Palace”, pełnym kolorowych i bezpiecznych zabawek. Niezapomniane chwile zapewni również klasyczny autodrom, gdzie dzieci i dorośli będą mogli zmierzyć się w zderzających się samochodzikach.

Dla tych, którzy lubią szybką jazdę, przygotowano „Zjeżdżalnię Kosiarkę” oraz ekscytującą kolejkę górską. Natomiast miłośnicy spokojniejszych atrakcji będą mogli wybrać się na przejażdżkę kolejką elektryczną „Circus”.

Wśród licznych atrakcji znajdą się także „Miękka Góra”, „Wipe Out”, klasyczna karuzela oraz urządzenia takie jak „Fala” i „Detska Manez”, które dostarczą radości najmłodszym uczestnikom Święta Solan. Nie zabraknie również czegoś dla odważnych – „Ejecton Seat – proca” zapewni niezapomniane wrażenia i ekscytujące przeżycia.

Wesołe miasteczko podczas Święta Solan 2024 to doskonała okazja, by spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami i radosną atmosferą imprezy. Do zobaczenia na miejscu!