05.10.2023
60 lat Kajakowego Klubu Sportowego w Nowej Soli
60 lat Kajakowego Klubu Sportowego w Nowej Soli

Jubileusze to nie tylko okazje do świętowania, ale także chwile refleksji nad historią, osiągnięciami i długotrwałym zaangażowaniem. W tym wyjątkowym roku, z dumą świętujemy 60. rocznicę istnienia Kajakowego Klubu Sportowego w Nowej Soli. To moment pełen pasji, trudów i niezapomnianych przygód, który zasługuje na szczególne uznanie i gratulacje.

Kajakowy Klub Sportowy w Nowej Soli to instytucja, która przez sześć dekad była miejscem, gdzie pasjonaci kajakarstwa mieli okazję rozwijać swoje umiejętności, tworzyć przyjaźnie i osiągać znakomite wyniki sportowe. To również miejsce, w którym nawiązano wiele trwałych przyjaźni i stworzono wspomnienia na całe życie.

Pragniemy serdecznie pogratulować działaczom Kajakowego Klubu Sportowego w Nowej Soli, którzy przez te wszystkie lata poświęcili swój czas, energię i zaangażowanie, aby klub ten był prawdziwą oazą dla miłośników kajakarstwa. Wasza praca, determinacja i oddanie sprawiły, że klub ten kwitnie i rozwija się przez te wszystkie lata.

Nie możemy zapomnieć również o byłych i obecnych zawodnikach, którzy reprezentowali Kajakowy Klub Sportowy w Nowej Soli na licznych zawodach i turniejach. Wasze osiągnięcia, zaangażowanie i duch rywalizacji wpisują się w historię klubu i dodają mu blasku. Dziękujemy, że jesteście częścią tej niezwykłej społeczności.

Jubileuszowa uroczystość która odbyła się w nowosolskiej marinie, była wyjątkową okazją do spotkania się i podziękowania tym, którzy wspierali klub przez lata. Prezydent Jacek Milewski odebrał dyplom z podziękowaniem dla urzędu miejskiego za długoletnią współpracę z Kajakowym Klubem Sportowym. To dowód na to, że klub ten jest nie tylko dumną częścią lokalnej społeczności, ale także jej ważnym partnerem. W wydarzeniu wziął udział również Andrzej Petreczko, Przewodniczący Rady Miejskiej, który wyraził swoje uznanie dla klubu i jego osiągnięć, a Łukasz Kozłowski, wicedyrektor MOSiR podziękował za dobrą, wieloletnią współpracę. Prezydent Jacek Milewski przekazał klubowi czek solny na 8 tysięcy złotych.

Z okazji 60. rocznicy istnienia Kajakowego Klubu Sportowego w Nowej Soli życzymy wam kolejnych 60 lat pełnych sukcesów, spełnienia marzeń i nieustającej pasji do kajakarstwa. Niech ta niezwykła historia trwa nadal, inspirując kolejne pokolenia miłośników sportów wodnych i tworząc niezapomniane chwile na wodach rzek i jezior.

Jubileusz to doskonała okazja do podsumowań i refleksji, ale także do świętowania i wspólnego spędzania czasu. Niech ten rocznicowy moment będzie pełen radości, wzruszeń i wspomnień, które zostaną na zawsze w sercach wszystkich, którzy kochają kajakarstwo i Kajakowy Klub Sportowy w Nowej Soli. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!