13.10.2023
Podziękowania i życzenia dla pracowników oświaty. Dzień Edukacji Narodowej 2023!
Podziękowania i życzenia dla pracowników oświaty. Dzień Edukacji Narodowej 2023!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pedagogom i pracownikom szkół oraz przedszkoli dziękujemy za wytrwałość, pasję i poświęcenie. Życzymy Wam wiele zdrowia i radości z pracy. Powołania i pasji z pewnością Wam nie brakuje, bo bez nich nie byłoby Was. I nas, bo któż – oprócz rodziców – jeśli nie nauczyciele wskazuje nam właściwe drogi i towarzyszy przez pierwsze lata życia?

W tym wyjątkowym dniu składamy Wam – wszystkim Pedagogom Lubuskiego Trójmiasta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości i niezmiennej wiary we własne siły i ideały.

Życzymy, aby praca, którą Państwo wykonujecie, była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością Państwa wychowanków i ich rodzin.

Szkoła daje młodym lekcję cierpliwości i dyscypliny, a także społecznej odpowiedzialności. Jesteśmy przekonani że pod Państwa opiekuńczym parasolem nasi uczniowie będą bezpieczni, ciągle ciekawi świata i ludzi, zdeterminowani by odkrywać nowe ścieżki wiedzy i odważnie spełniać swoje marzenia.

Składamy najwyższe wyrazy szacunku i uznania!

Zarząd Stowarzyszenia Lubuskie Trójmiasto Edward Fedko, prezes Zarządu Beata Kulczycka, wiceprezes Zarządu Krzysztof Kaliszuk, sekretarz Zarządu

fot. freepik