23.11.2023
Nowa Sól ponownie gospodarzem cyklu GP Kaczmarek Electric MTB
Nowa Sól ponownie gospodarzem cyklu GP Kaczmarek Electric MTB

Wyścigi kolarskie stały się integralną częścią kulturalnego krajobrazu naszego miasta. W piatek 17 listopada Joanna Balawajder, koordynator cyklu Kaczmarek Electric MTB oraz Rafał Nowak, prezes klubu UKS Peleton, spotkali się z prezydentem Jackiem Milewskim, by podziękować za wsparcie i zapowiedzieć kolejną już jubileuszową, 15. edycję wyścigów.

Wizyta u prezydenta nie była przypadkowa. Przedstawiciele organizatorów spotkali się, by podziękować za udaną współpracę i zaangażowanie miasta w organizację tegorocznego I etapu cyklu. Podkreślają, że Nowa Sól była godnym gospodarzem, a atmosfera panująca podczas zawodów była niezwykle pozytywna.

„Chcemy podziękować miastu za ogromne wsparcie, które otrzymaliśmy w organizacji tegorocznego etapu, dzięki temu udało nam się zrealizować wyjątkowe zawody, cieszące się dużym zainteresowaniem kolarzy i widzów” – mówili goście prezydenta Milewskiego.

Nie tylko podziękowania były celem wizyty u prezydenta. Organizatorzy przekazali również radosną wiadomość dla wszystkich miłośników kolarstwa górskiego. Przyszłoroczna, jubileuszowa edycja cyklu GP Kaczmarek Electric MTB wystartuje w kwietniu, a Nowa Sól ponownie będzie gospodarzem pierwszego etapu.

„Jest to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność móc ponownie gościć najlepszych kolarzy górskich na ulicach naszego pięknego miasta. Jubileuszowa edycja ma być wyjątkowa, pełna atrakcji i niespodzianek dla wszystkich uczestników i kibiców” – powiedział prezydent Milewski.

Cieszymy się, że cykl GP Kaczmarek Electric MTB zagości w Nowej Soli na kolejny rok. Wydarzenie to nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale także integruje społeczność i przyciąga uwagę miłośników sportu. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kwietniowe zmagania na dwóch kółkach w Nowej Soli.