23.11.2023
Pięć lat troski, nauki i uśmiechu – Żłobek Miejski w Czerwieńsku świętuje 5 urodziny
Pięć lat troski, nauki i uśmiechu – Żłobek Miejski w Czerwieńsku świętuje 5 urodziny

Pięć lat troski, nauki i uśmiechu – Żłobek Miejski w Czerwieńsku świętuje 5 urodziny W ostatnich pięciu latach Żłobek Miejski w Czerwieńsku stał się nie tylko miejscem opieki nad najmłodszymi mieszkańcami miasta, ale także przestrzenią edukacyjną, w której rozwijają się zdolności i umiejętności najmłodszych pod opieką doświadczonych pedagogów. W dniu 13 listopada 2023 r., placówka obchodziła swoje pięciolecie, a jubileusz ten nie mógł minąć bez należytego świętowania.

Burmistrz Czerwieńska Piotr Iwanus podczas odwiedzin naszych milusińskich złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia oraz przekazał podarunek w postaci książeczek.

Żłobek działa jako miejsce wsparcia dla rodziców, którzy pracują zawodowo, zapewniając jednocześnie wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. W ciągu ostatnich pięciu lat placówka zyskała uznanie ze strony rodziców i społeczności lokalnej dzięki wysokiej jakości opieki oraz bogatemu programowi edukacyjnemu.

Pięć lat Żłobka Miejskiego w Czerwieńsku to okres intensywnej pracy, zaangażowania i troski o najmłodszych mieszkańców miasta. Jubileuszowa uroczystość nie tylko stanowiła okazję do świętowania, ale także do refleksji nad osiągnięciami i planami na przyszłość. Z pewnością placówka ta nadal będzie pełnić ważną rolę w życiu społeczności lokalnej, wspierając rozwój i edukację kolejnych pokoleń.