29.12.2023
Miejski Sylwester w Zielonej Górze
Miejski Sylwester w Zielonej Górze

Szykuje się szampańska zabawa. Zielonogórzanie wspólnie przywitają Nowy Rok. Miasto organizuje Sylwestrową Noc Przebojów. "Zapraszam mieszkańców w niedzielę 31 grudnia, od godz. 22:00 na Plac Teatralny" - mówi z uśmiechem Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. - Serce miasta wypełni się muzyką i świetną zabawą w ostatnią noc tego roku! - dodaje.

Muzyczne menu tego wieczoru zapewni Maciej Wowk, doświadczony DJ i znany dziennikarz muzyczny. Przygotujcie się na wieczór pełen energii i tanecznych hitów. DJ podzieli się z nami swoją pasją do muzyki, serwując przeboje, które z pewnością porwą do tańca. W niedzielę 31 grudnia, od godz. 22:00 prezydent Janusz Kubicki zaprasza wszystkich na Sylwestrową Noc Przebojów w sercu Zielonej Góry.

"Zapraszam mieszkańców w niedzielę 31 grudnia, od godz. 22:00 na Plac Teatralny" - mówi z uśmiechem Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. - Serce miasta wypełni się muzyką i świetną zabawą w ostatnią noc tego roku! - dodaje.

Sylwestrowa Noc Przebojów jest niesamowitą okazją do wspólnego świętowania. Dołączcie do nas na Placu Teatralnym, aby razem powitać Nowy Rok 2024. Niezapomniane chwile, dobre rytmy i oprawa pirotechniczna o północy czekają właśnie na Was!