06.11.2023
Poznaj album „Środkowe Nadodrze – Wodą, Rowerem i Pieszo”
Poznaj album „Środkowe Nadodrze – Wodą, Rowerem i Pieszo”

Region lubuski, choć nie tak znany jak niektóre popularne destynacje turystyczne w Polsce, skrywa w sobie wiele ukrytych skarbów przyrody, kultury i historii. Jednym z najnowszych dzieł, które przyciąga uwagę i serca miłośników podróży i piękna, jest album wydany przez Urząd Miejski w Nowej Soli „Środkowe Nadodrze – Wodą, Rowerem i Pieszo”, ze zdjęciami Piotra Chary. To prawdziwa uczta dla oczu i duszy, która zachęca do odkrywania malowniczego krajobrazu, architektonicznych skarbów oraz tajemniczych historii Środkowego Nadodrza.

Album ten zabiera nas w fascynującą podróż od wysoczyzny po rozległą dolinę Odry. To podróż, która pozwala odkrywać uroki przyrody i połączenie człowieka z nią. Środkowe Nadodrze to region, w którym przyroda ukazuje swoje piękno w pełni – od malowniczych lasów i łąk po rzeki i jeziora, które zachęcają do relaksu i aktywności na świeżym powietrzu. Dla miłośników wodnych przygód album ten oferuje możliwość uczestniczenia w rejsie statkiem lub spływie kajakiem. Odkrywanie regionu od strony wody to niezapomniane doświadczenie, które pozwoli poczuć bliskość z majestatyczną rzeką Odrą. To także okazja do fotografowania krajobrazów, które zapierają dech w piersiach. Dla tych, którzy preferują lądowe przygody, album „Środkowe Nadodrze – Wodą, Rowerem i Pieszo” zachęca do pieszych wędrówek oraz poznanie fascynujących historii regionu.

Album pokazuje również, że Środkowe Nadodrze to miejsce, które może być doskonałym celem wakacyjnych wypraw, weekendowych wypadów, a nawet jednodniowych wycieczek. To również idealna okazja, by na nowo odkryć własny region i docenić jego wyjątkowość.

Album „Środkowe Nadodrze – Wodą, Rowerem i Pieszo” został przygotowany przez wydział programowania i promocji urzędu miejskiego w Nowej Soli i można go kupić w Centrum Informacji Turystycznej w Nowej Soli przy ulicy Korzeniowskiego. Cena albumu wynosi 67,60 złotych.

Serdecznie polecamy tę publikację jako źródło inspiracji do nowych przygód i odkryć w pięknym regionie Środkowego Nadodrza. Dla miłośników natury, kultury i historii, to niezwykłe dzieło, które ukazuje piękno naszej rodzimej ziemi i zachęca do jej odkrywania na nowo. Przyłącz się do tej fascynującej podróży i odkryj to, co skrywa Środkowe Nadodrze!