22.04.2024
Od dzisiaj o Kartę H2Ochla mogą ubiegać się osoby, które nie posiadają Karty ZGranej Rodziny
Od dzisiaj o Kartę H2Ochla mogą ubiegać się osoby, które nie posiadają Karty ZGranej Rodziny

Od dzisiaj o Kartę H2Ochla mogą ubiegać się osoby, które nie posiadają Karty ZGranej Rodziny, ale są zameldowane w Zielonej Górze lub odprowadzają podatki w naszym mieście. Karta ta jest koloru pomarańczowego, a jednorazowy koszt wydania karty to 10 zł. Wniosek można złożyć osobiście w biurze ZGranej Rodziny w Ratuszu lub na CRS-ie, a także online na stronie: www.h2ochla.zgora.pl

Z pewnością wszyscy czekacie na informacje związane z kartami H2Ochla oraz korzystaniem w promocyjnych cenach z kąpieliska w Ochli. Część z Was otrzymało już karty do domu, natomiast reszta dopytuje się nas jak można te karty otrzymać. Karty na Kąpielisko Ochla nadal cały czas są rozsyłane do posiadaczy Kart ZGranej Rodziny oraz Kart ZGrani Zielonogórzanie 50+ są to karty niebieskie, wydawane bezpłatnie i są one bezimienne. Te karty powinny dotrzeć do Was do połowy maja.

Jeśli z jakiś przyczyn ktoś tej karty nie otrzyma, zapraszamy w drugiej połowie maja do naszego biura w Ratuszu, gdzie będzie możliwość odbioru tej karty.

Od dzisiaj natomiast o Kartę H2Ochla mogą ubiegać się osoby, które nie posiadają Karty ZGranej Rodziny, ale są zameldowane w Zielonej Górze lub odprowadzają podatki w naszym mieście. Karta ta jest koloru pomarańczowego, a jednorazowy koszt wydania karty to 10 zł.

Wniosek można złożyć osobiście w naszym biurze w Ratuszu lub na CRS-ie, a także online na stronie: www.h2ochla.zgora.pl

Zabierz ze sobą potwierdzenie wpłaty:(MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ; UL. DŁUGA 13; 65-401 ZIELONA GÓRA;

PKO BP: 57 1020 5402 0000 0502 0247 9855

WPŁATA: 10 ZŁ.TYTUŁEM: OPŁATA ZA KARTĘ H2OCHLA ORAZ IMIĘ I NAZWISKO) oraz pierwszą stronę PIT-U złożonego za rok 2023.

Dokładne zasady ubiegania się o karty H2Ochla załączone są niżej w formie graficzne poniżej w komentarzu.

Koszt pobytu całodziennego na Kąpielisku Ochla z kartą H2Ochla zarówno niebieską jak i pomarańczową za osobę dorosłą 5 zł, za dziecko 1 zł.

Pamiętajcie także, aby mieć przy sobie dowód osobisty, a w przypadku dzieci legitymację szkolną. Osoby z kartą niebieską muszą też mieć Kartę ZGranej Rodziny.

Regulamin na stronie: https://zgranarodzina.pl/kartah2ochla,54