21.08.2023
Współpraca ponadregionalna na rzecz NGO
Współpraca ponadregionalna na rzecz NGO

Tym razem nie w Centrum Aktywności Społecznej a w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli trwały działania animacyjne oraz doradcze ukierunkowane na wsparcie naszej rodzimej organizacji.

W środę 16.08 br. w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja online, której gośćmi byli przedstawiciele Fundacji Panopticum Ada Bednarek i Konrad Gramont, wiceprezydent do spraw społecznych Miasta Nowa Sól Karina Jarosz, przedstawiciele Wydziału Spraw Społecznych Elżbieta Zienkowicz i Marcin Herma oraz przedstawicielka Stowarzyszenia Asumpt prowadzącego Lokalne Centrum Wolontariatu w Gminie Chęciny (woj. świętokrzyskie) Joanna Sędziejewska.

W działaniach dążących do rozwoju i wsparcia NGO kilometry nie są dla nas barierą. W naszych przedsięwzięciach nie ograniczamy się do animacji lokalnej działamy szerzej ponad regionalnie.

Dziękujemy stowarzyszeniu z Chęcin za podzielenie się swoim bogatym doświadczeniem, pomysłami, spostrzeżeniami, inspiracją!

Wspólna współpraca z tak doświadczonym stowarzyszeniem to dla Nas wielka przyjemność. Ogrom wiedzy, praktyka, doświadczenie, ale przede wszystkim otwarte umysły i serca.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Nowa Sól na społecznej fali”. Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.